Hakkımızda

Şirketimiz Ford Yedek Parça 1980 yılında Tekirdağ’da kurulmuştur. İlk zamanlar başka bir sektörde çalışmakta olan kurucumuz, marketteki yedek parça açığını öngörerek tek başına ticarete atılma cesaretini göstermiştir.

Keskin zekası, iyi ilişkileri ve eşinin desteğiyle birlikte kısa sürede büyüyüp Türkiye’nin önde gelen yedek parça firmalarından birisi olmayı başarmıştır. Kurulduğumuz günden itibaren müşterilerimize en uygun fiyat-kalite dengesiyle hizmet sağlamak ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini yakalamak için çalışmaktayız.

Amacımız, sahip olduğumuz potansiyeli korumak ve bu potansiyeli arttırmaya çalışmaktır. Müşterilerimizin arzu ettiği hizmeti yerine getirmek yegane amacımız olup, bu amaca ulaşmak için müşterilerimizle dürüst, saygılı ve samimi bir ilişki içinde olmaya özen gösteriyoruz.

Bununla birlikte en iyi teknik donanımlarla yetiştirdiğimiz elemanlarımızla ve üretici ve tedarikçi firmalarımızla kurduğumuz karşılıklı güven ilişkisi sayesinde, en iyi ürünleri tedarik edip müşterilerimize hak ettikleri değeri sunmaya devam ediyoruz. Yıllar içerisinde elde edindiğimiz deneyimler, bize çalışanlarımızın mutluğunun ne kadar önemli olduğunu kavratmıştır.